برای تابستان امسال در ادامه پروژه‌های قبلی، یک برنامه آموزشی برای نوجوانان طراحی کرده‌ایم تا جوابگوی این نیاز آنها باشد. برنامه آموزشی ما با نام چالش‌های خلاق چشمه، از طریق اپ موبایل و وبسایت ارائه می‌شود.

این برنامه در قالب چند چالش به مدت پنج هفته اجرا می‌شود. زمان این برنامه تابستان خواهد بود که نوجوانان وقت آزاد بیشتری دارند و گروه سنی مورد نظر برای این برنامه نوجوان‌های ۱۵ تا ۱۷ ساله هستند.

ما می‌خواهیم به نوجوانان نشان بدهیم که چطور با ساده‌ترین ابزار و به کمک تکنولوژی، می‌توانند با دی‍گران ارتباط برقرار کنند و نظرهایشان را ٰانتقال بدهند.

با بهره‌گیری از گوشی‌های هوشمند و چند اپلیکیشن ساده، آنها را به خلق آثار هنری ترغیب می‌کنیم و نشان می‌دهیم که چطور هنر می‌تواند ابزار گفت‌وگو و به اشتراک گذاشتن ناگفته‌ها و دغدغه‌ها باشد.

جذابیت استفاده از تکنولوژی‌های جدید و به‌خصوص اپلیکیشن‌های موبایل برای نوجوانان، می‌تواند برای اهداف آموزشی ما بسیار سودمند باشد.

نوجوان‌ها در این برنامه نه تنها تمرین می‌کنند که چطور از راه خلق اثر هنری با دنیا حرف بزنند، بلکه مهارت‌هایی همچون تفکر خلاق، مدیریت پروژه، کار گروهی و برنامه‌ریزی را می‌آموزند.

برای شروع و تمرین، موضوع و دغدغه‌ای محیط‌زیستی را در نظر گرفته‌ایم که می‌تواند برای این گروه سنی جذاب باشد.

مسئله پسماند، بازیافت و مدیریت این بخش، موضوعی قابل لمس برای این گروه سنی است.

ما به آنها اپلیکیشن‌های ساده‌ای را معرفی می‌کنیم و آنها از طریق عکس، صدا، فیلم و ویدیو، به خلق آثار خود می‌پردازند.

در طول ۵ هفته، نوجوان‌ها را به ۵ چالش دعوت می‌کنیم. در پایان هر هفته، آنها از ابزاری که در طول هفته با آن آشنا شده‌اند، برای طرح و به اشتراک گذاشتن یک موضوع مرتبط با مدیریت پسماند، استفاده می‌کنند. در یک چالش شرکت می‌کنند و مهارت جدیدشان را محک می‌زنند.

Course Curriculum

آشنایی با هنرمندان
احمد نادعلیان Details 00:00:00
محیط‌ زیست
ردپای زیست محیطی Details 00:00:00

Course Reviews

N.A

ratings
  • 5 stars0
  • 4 stars0
  • 3 stars0
  • 2 stars0
  • 1 stars0

No Reviews found for this course.

Template Design ©ballistichq. All rights reserved.